Gizlilik ve Güvenlik

KURUMSAL

Gizlilik ve Güvenlik

www.turuncubulvar.com ADRESİNE ÜYE OLMAK İÇİN GİRMİŞ OLDUĞUNUZ HİÇBİR BİLGİ 3. ŞAHISLARLA PAYLAŞILMAYACAKTIR. BU BİLGİLERİ SADECE İDARİ/ YASAL ZORUNLULUĞUN MEVCUDİYETİ ÇERÇEVESİNDE AÇIKLAYABİLECEKTİR.

İLGİLİ FORMA GİRDİĞİNİZ E-POSTA ADRESİ, POSTA ADRESİ VE TELEFON GİBİ BİLGİLER YALNIZCA www.turuncubulvar.com TARAFINDAN STANDART ÜRÜN TESLİM VE BİLGİLENDİRME PROSEDÜRLERİ İÇİN KULLANILIR. BAZI DÖNEMLERDE KAMPANYA BİLGİLERİ, YENİ ÜRÜNLER HAKKINDA BİLGİLER, PROMOSYON BİLGİLERİ TARAFINIZA ONAYINIZ SONRASINDA GÖNDERİLEBİLİR.

ÜYE OLURKEN VERDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERE SADECE SİZ ULAŞABİLİR VE SİZ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ. ÜYE GİRİŞ BİLGİLERİNİZİ GÜVENLİ KORUDUĞUNUZ TAKDİRDE BAŞKALARININ SİZİNLE İLGİLİ BİLGİLERE ULAŞMASI VE BUNLARI DEĞİŞTİRMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR. BU AMAÇLA, ÜYELİK İŞLEMLERİ SIRASINDA 256 BİT SSL GÜVENLİK ALANI İÇİNDE HAREKET EDİLİR. BU SİSTEM KIRILMASI MÜMKÜN OLMAYAN BİR ULUSLARARASI BİR ŞİFRELEME STANDARDIDIR.

BU SİTEYİ KULLANMAYA BAŞLADIĞINIZ ANDAN İTİBAREN SÖZLEŞMEDE YAZILI TÜM HUSUSLARI TAMAMEN ANLAMIŞ VE KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ. www.turuncubulvar.com  BU MADDELERDE ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR. BU ŞARTLARDAN BİR YA DA BİRKAÇININ İHLAL EDİLMESİ DURUMUNDA HERHANGİ BİR İHTAR, UYARI YA DA BİLGİ VERMEYE GEREK KALMADAN KULLANIMINIZI KISITLAMA YA DA SON VERME HAKKIMIZ SAKLI TUTULMAKTADIR. SİTEYİ KULLANIRKEN TÜM İŞLEMLERİNİZDEN KİŞİSEL OLARAK SADECE KENDİNİZİN SORUMLU OLDUĞUNUZU VE EYLEMLERİNİZ NEDENİYLE ZARAR GÖREBİLECEK HERKESİN ZARARLARINI TAZMİN ETMEK ZORUNDA KALACAĞINIZ HUSUSUNU ÖNEMLE İHTAR EDERİZ.